| Calomfirescu_Vlad_1970 a întrebat:

dau funda! credeti ca merita jucat jocul world of warcraft in 2016 si lamuriti-ma ce trebuie facut in el. eu am jucat lol si dota si nu prea inteleg jocul asta si scopul. lamuriti-ma in legatura cu scopul lui si cu metoda de plata si cum trebuie platit?

Răspuns Câştigător
| Florian000 a răspuns:

In primul rand WoW se instaleaza de pe battle.net, nu de pe steam, pe steam se iau pack-uri sau editii limitate.

Jocul este un mmorpg asemanator cu Metin2 doar ca mult mult mai dezvoltat avand la dispozitie FOARTE FOARTE multe lucruri de explorat. Si inca ceva, jocul asta mananca timpul ca o ( ca o nu stiu) Jocul este cam 30 GB si inainte sa incerci sa il instalezi asigurate ca ai componentele necesare pentru un joc decent. BAFTA FUNDA?

3 răspunsuri:
| Maios a răspuns:

Merita garantat! Nu e la fel ca Dota sau LOL, dar este un foarte calumea din puctul meu de vedere! Daca esti curios si interesat poti sa iti achizitionezi jocul de pe acest site https://www.g2a.com/r/user-575968d93e15f si vei primi + 2euro bonus! Asta este oferta cu ocazia lansarii noului film world of warcraft!

| TysoNN a răspuns:

Bun deci, Wowc ( world of warcraft) este un joc MMORPG in care trebuie sa te lupti cu adversarii pentru a castiga. Sincer nici eu nu prea am inteles sensul la inceput.

Daca merita?
Frate, depinde si de tine daca iti place acest gen de jocuri.
Acest joc il poti gasi pe steam, iar acolo ai diferite metode de plata.

| Calomfirescu_Vlad_1970 explică (pentru TysoNN):

Si ai levele ca in lol si tot felul de chestii din lol?