| Sparkii a întrebat:

Buna TPU dau funda la raspunsu cel mai bun deci nu stiu cum instalez placa de retea cand am dus windosu la baiatu ala care mi la instalat la el mergea netu si acuma la mine numai merge am sunat la dolce de acolo am eu netu si au spus ca odata cemi merge pe asta trebuie sa mearga si pe ce lalalt si mi-au spus sa instalez placa de retea asa bine si cum o instalez straight face trebuie sidiuri din alea cand mi-am cumparat pc mi-a dat si cd cu ele e prin el si drivaru de placa de retea?straight face hellp cum sa instalez am caut si pe net nimic sunt dar nu merg nici una ajutorr funda la cel mai bun raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| stef07 a răspuns:

Sall.pai depinde daca placa de retea a ta este onboard(icorporata pe placa de baza) sau separata! daca este onboard se instaleaza automat cand instalezi driverul placii video! daca este separata iai numele si seria si caut-o pe net! daca nu te descurci ia idul meu si iti iau eu driverul.id stefan_ias92!