| Andrei_Nitescu_2000 a întrebat:

De ceva timp am avut probleme cu launcherul de minecraft. Normal am sensivitatea mica, dar când mă mișc parcă mi-ar creste foarte mult. Pot rezolva problema? Dacă nu, la ce launcherul pot folosi contul meu premium? (în afara de teamextreme)

2 răspunsuri:
| mytza75 a răspuns:

Verifica sensibilitatea in timp ce esti in joc,dar daca chiar nu merge poti sa iti iei mineshafter, dar daca faci asta chiar si cu cont premium nu te vei putea baga pe servere premium, cel mai probabil nu este de la launcher, si daca cumva nu ai launcherul original, descarca-l pe ala daca ai dat bani pe cont

| Andrei_Nitescu_2000 explică (pentru mytza75):

La cel original e problema la celelalte e mai bine, dar si acolo am mici probleme. Se intampla cel mai des atunci când am lag si lag spikes