| thekiller321 a întrebat:

De curand am facut windows-ul si am reinstalat Dirt 3 inante mergea fara nici o problema, acum e problema ca nu intra in joc am intrat in task manager si am vazut ca acolo este cand pornesc jocul dar dispare dupa 3-4 secunde. Stiti careva solutia.

1 răspuns:
| Andre1FCDB a răspuns:

Cand reinstalezi windows-ul iti sterge tot din C si automat se sterg si niste fisiere ale jocului. Iti recomand sa il reinstalezi altef nu o sa reusesti sa ti-l faci