| gamerulyonutz a întrebat:

de unde sa-mi iau un driver pentru placa video?
am windows 7 32bit, si imi trebuie un driver ati

Răspuns Câştigător
| BlackScorpion2001 a răspuns:

Descarca Driver Genius Proffesional
add id mess : georgeerimia12 (nu te lua dupa id-ul de la statusul meu caci este al lu` varamiu) ca sa iti dau programul cu tot cu crack. big grin

| gamerulyonutz explică (pentru BlackScorpion2001):

Pentru windows 8, nu sti cum sa-mi fac rost de drivers?

3 răspunsuri:
| Miranda29 a răspuns:

Poftim site-ul de unde downloadezi driverele pentru placa video
http://support.amd.com/en-us/download
Vezi sa ai griji cand selectezi acolo ce tip de place video ai, versiune windows sa nu cumva sa downloadezi vreun driver gresit si sa iti bubuie placa video

| gamerulyonutz explică (pentru Miranda29):

Ia id meu deyu1998 si ajuta-ma ca nu inteleg acolo la primul ce trebuie sa pun si la alea