| CatalinOrzan a întrebat:

Era mai demult un joc cu um iepure verde unde cate-odata putea zbura invartindu-si urechile si ii puteai dadea o placa si se lupta cu niste monstrii galbeni si il puteai schimba la inceputul jocului cu prietenul lui. Dau funda celui care raspunde bine la intrebare si imi spune daca exista si pentru android. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ady100 a răspuns:

Jazz Jackrabbit se numea jocul si erai ori cu iepurele verde care putea zbura ori cu cel rosu care parca se invartea? Oricum foarte frumos jocul si eu ma jucam cand eram mic. Nu exista si pe android.
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Stan_Radu_1979 a răspuns:

RUN ceva rabbit rolling on the floor