| Diidaa a întrebat:

Fratele meu a descarcat Cheat Engine pe calculator pentru. Transformice. Dupa ce il instalez imi scrie ca am luat ban timp de 24 ore.Astazi l-am sters pentru. ca nu ma puteam juca deoarece tot luam ban (nu mi-a dat nimeni ban),dupa am intrat iar si din nou imi scria la fel, am intrat si pe laptop unde nu am acel program si nu a mers, dupa un timp mi-am facut un alt cont si imi spunea ca am luat ban,nu stiu ce sa fac, ma ajutati, Va rog... FUNDA!^_^...=]

1 răspuns:
| Skaryo a răspuns:

Cheat inseamna "coduri" ( hack ). si da da ban pe ip pentru el. Sfatul meu e sati schimbi ip-ul happy. Funda plz.