| Babascu_Anastasia_1969 a întrebat:

Imi cer scuze pentru categorie. Am si eu o intrebare. Va rog sa nu radeti. Poti sa dai mai multe subscrib-uri la acelasi canal. Adica de exemplu, este un youtube de Minecraft pe care il urmaresc, si ii dau like la toate postarile. Ideea e ca vreau sa ii dau si subscribe-uri. I-am dat un subscribe, dar mi-e frica ca daca mai apas o data pe butonul de subscribe, se sterge subscrib-ul pe care il l-am dat deja. Eu vreau sa stiu daca poti sa dai subscribe la fiecare video. Ms anticipat.

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Dacă apeși o dată se pune subscribe. Și dacă apeși iar se scoate.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Miorlea a răspuns:

HostName: BigNation | Let's play!
Address: 188.214.58.10:7777
Players: 9 / 50
Ping: 70
Mode: RPG Romania 2.4.1
Language: Romana
https://www.youtube.com/watch?v=lbY3gPawjtE
Pe mine ma cheama Seful si va pot ajuta cu ceva daca dati /n!