| AkaneHanda a întrebat:

In jocul "Sweet flirt" la episodul 3, i-am gasit lantisorul baiatului de la clubul de baschet, iar acum nu pot descuia un obiectiv nou. Ma plimb peste tot si dau de Castiel care ma intreaba "Ce faci iarasi aici", sau la clubul de baschet il intalnesc pe baiatul acela care ma intreaba "Nu l-ai gasit inca?" sau ceva de genu', iar eu ii raspund "Nu inca". Deci, cum sa fac sa descui un nou obiectiv?

Funda + vot!

2 răspunsuri:
| SkrillexS a răspuns:

Deci tu i-ai dat lantisorul lui Dajan(baiatul de la baschet)?

| Sanasan a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Trebuie sa dai un replay poveste de la ep 2( pentru ca doat de acolo poti).Iar dupa ce treci de ep 2 trebuie sa te comporti cat mai urat cu dejan. Dupa ce ii dai lanticul va veni unul dintre baieti la tine si vei merge cu el la o intalnire. Eu am facut asta si merge.