| Blackyuu a întrebat:

La jocul Sweet Flirt episodul 3 i-am dat lantul lui Dajan ( fiind in clubul de baschet ) iar acum de fiecare data cand ma duc la Dajan ma intreaba : " Lai gasit " iar eu trebuie sa zic " Nu inca " dar i-am dat deja lantul si nu ma lasa sa avansez in episod stiu ca trebuia unul dintre baietii sa imi ceara intalnire dupa ce ii dadeam lantul! Fundaa!

3 răspunsuri:
| Miruu12 a răspuns:

Pfuai, problema mea e alta. sad. Nu ma lasa sa deschid dulapul lui Ambre ca sa iau lantul ala zapacit waiting. Imi epuizez in fiecare zi punctele de actiune ca sa il gasesc straight face. M-am dus peste tot dar nici nu o mai gasesc pe Ambre, pe directoare, sau pe Nathaniel. Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta, dar macar ti-am zis si eu problema mea :*.

| Blackyuu explică (pentru Miruu12):

Pai te duci in clasa si le vezi pe ele vorbind apoi iesi pe hol si duulapul ei este deschis dar nu cel care este deschis sus si este unul putin mai jos.

| Miruu12 a răspuns (pentru Blackyuu):

Am reusit! Multumesc mult! :*. Insa, acum i-am dat deja lantul lui Dajan, iar dupa ce m-am intors din nou la club, m-am intalnit cu Castiel, si imi spunea : Ce faci iarasi? Eu : Trebuie sa ma duc la club, asta-i tot. Iar eu eram deja in club. straight face. Poate nici pe mine nu ma va lasa sa il termin. thinking puppy dog eyes.