| AkaneHanda a întrebat:

In jocul "Sweet flirt" la episodul 3, i-am gasit lantisorul baiatului de la clubul de baschet, iar acum nu pot descuia un obiectiv nou. Ma plimb peste tot si dau de Castiel care ma intreaba "Ce faci iarasi aici", sau la clubul de baschet il intalnesc pe baiatul acela care ma intreaba "Nu l-ai gasit inca?" sau ceva de genu', iar eu ii raspund "Nu inca". Deci, cum sa fac sa descui un nou obiectiv?
Funda + vot!

4 răspunsuri:
| SimoNARaluCA a răspuns:

Pai...Esti sigura ca l-ai gasit? Adica iti apare in inventar? Daca nu, trebuie sa il gasesti :/

| AkaneHanda explică (pentru SimoNARaluCA):

Da, l-am gasit, ii l-am si dat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa dai replay. Azi am vorbit cu o prietena(Clara) care mi-a zis ca daca dai un replay nu se blocheaza a doua oara. O sa incerce si ea(nu stie exact inca)...

| DixieBloom a răspuns:

Este un bug la episodul 3 trebuie sa astepti pana cand administratorul rezolva problema. Stai linistita sunt multi care au avut aceeasi problema informati mai multe pe forum este si CAFENEA dar sa nu faci topicuri care nu au sens pot spune topic inutil