| alexandra19961996 a întrebat:

inainte pe youtube imi aparea un buton cu "redare automata" in dreapta sus. acum nu imi mai apare. cum fac sa imi apara iar?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am inteles a fost elimnat de catre cei de la yt, nici eu nu il mai am de vreo 3 zile happy

| alexandra19961996 explică (pentru anonim_4396):

Prietenul meu il mai are straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandra19961996):

Habar nu am de ce, dar majoritatea prietenilor mei nu il mai au happy si mie imi lipseste deoarece e mai bun decat un playlist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara ca am raspuns nefolositor, incearca alt browser, pe restul e inca acolo butonul acela happy

| alexandra19961996 explică (pentru anonim_4396):

Nuuuu... vreau pe chrome crying(