| adiman2010 a întrebat:

Joc League Of Legends si vreau sa-mi spuneti de ce atunci cand termin un meci si imi apare Victorie sau Infrangere cand dau pe continua ia foarte mult [cam 5-10minute] sa imi apara tabela cu scorul fiecarui jucator.

Răspuns Câştigător
| UtilityHelper a răspuns:

Sall, si eu am avut problema asta acum ceva timp... e din cauza unui update nereusit la joc. Reinstaleaza jocul, iar daca nici asta nu merge inseamna ca este o problema cu pluginurile tale si trebuie ceva updateuri facute manual. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns: