| Robotzzzi a întrebat:

Buna Tpu.Ma joc metin 2 mangano.Ieri mi-am luat hackul swhitch bot v3 in romana... Vreau sa pun bonusuri pe o armura.Am ales acolo aparare pumnal 15, aparare 2 maini 15, aparare sabie 15 si max pv 5 k....Deci dupa ce am selectat acestea.Am pus armura pe primul rand.Am dat start si dupa aceea a inceput as tot schimbe bns si sa cumpere de la magazin.Am asteptat aproximativ 5 ore si nu mi-a facut ce bonusuri am vrut.Mentionez ca maxim pv e 5 k pe server si aparare 2 maini sabie pumnal clopot eventai 20 %.Va rog frumos sa ma ajutati cum fac si eu bonusurile care le vreau pe armura si sa mi se faca mai repede sa nu astept cateva ore.Multumesc.Care ma puteti ajuta dau funda va rog frumosss!
Funda!

3 răspunsuri:
| SudHop99 a răspuns:

Trebuie sa ai noroc... daca ai hack nu inseamna ca face imediatwinking Sa ai rabdare si o sa ai bonusurile dorite daca te-am ajutat Funda

| Robotzzzi explică:

Nu m-ai ajutat iar la fel azi de la ora 13:00 am pus sa se faca 15 % sabie 15 % pumnal 15 % cu 2 maini si 5 k pv si nici acum la ora 19:15 nu o facut.LOL numa pierd timpul cu el...Va rog sa ma ajutati

| Lee_Robert_1997 a răspuns:

Depinde si ce swich ai... i-al pe cel by unpublished e bunicel, si pune 15x4 si pv4k sau 3k cat intra si iti face in cel mult 1h itm... eu cu el pe mangano am facut toate itm full intr-o h