| ReDMaN12 a întrebat:

Buna Tpu.Ma puteti lamuri cu ceva:Am facut un sv de metin2 si am tras clientul AllStars...eu am dat scan cu AntiVirusul Avast si nu mi-a detectat nici un virus..in schimb la prietenul la care i-am dat clientul a dat un scan cu AntiVirusul AvastPremium si i-a detectat 1 virus.
Care e mai bun Avastul sau Avira?
Detecteaza virus doar la Avira sau clientul este virusat.
Daca este virusat imi dati un client 100% fara virusi.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu exista executabil 100% curat, toate au "virusi" sau antivirusul ti-l detecteaza asa. Kaspersky e cel mai bun, cele 2 sunt "ca si cum nu ar fi".

| ReDMaN12 explică:

Deci nu exista client fara virusi?
am vazut pe un site ca are 0 virusi clientul respectiv.