| b342 a întrebat:

TPU!
Mai sunt metode de facut credite pe imvu? (fara sa fie nevoie sa le cumpar).
Stiu ca-s questurile alea dar nu stiu ce mai trebuie sa fac.
Multumesc anticipat.happy

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Invitand prieteni cu emailul lor sau linkul de afiliere si intrand in camera ta de 10 ori, primesti 500c.

Asa era pe vremuri 2010 (cand am jucat si eu) in momentul actual cred ca tot aceeasi tehnica de a face credite este.

| b342 explică (pentru RareşTPUro):

Nope, nu mai merge de ceva timp. Iti da doar cadouri.

| RareşTPUro a răspuns (pentru b342):

Pai alta metoda gratuita nu mai este. ar fi doar sa cumperi creditele.