| cypryan11 a întrebat:

Buna TPU mi-am descarcat aliens vs predator jocul si cand am bagat iso ul la dvd 1 (are 2 iso deoarece are 15 gb) in deamon tools si cand dau sa intru in el imi apare urmatoarea eroare

Windows cannot access the specified device, path, or file. You may not have the appropriate permissions to access the intem.

Cine stie de ce nu merge si daca imi spune ce trebuie sa fac primeste funda

5 răspunsuri:
| JoinTu a răspuns:

Trebuie sa ai minim 1 gb rami

| cypryan11 explică (pentru JoinTu):

Am 4 gb rami. poate o fi din cauza jocului

| Dory_Doryan_1980 a răspuns:

Foarte usor.Dai click dreapta pe setup.exe(ma rog adica installerul)
si dai execute as administrator.

| cypryan11 explică (pentru Dory_Doryan_1980):

Daca fac cum zici tu imi apare la fel

| Dory_Doryan_1980 a răspuns (pentru cypryan11):

Atunci cand bootezi inaine de a se incarca windowsul dai f11 parca si dai safe mode dupa care instalezi da ai grija ca fisierele sa fie scoase inainte din iso si puse altundeva