| xDanyxDany a întrebat:

mi-am descarcat watch dogs si am windowsul pe 32 biti, iar jocul cere 64. Exista vreun patch care sa-mi permita sa joc pe 32 biti?

5 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Nu. Windows-ul pe 64 de biti este cerinta minima ca sa iti ruleze jocul, dar daca ai luat Watch Dogs, inseamna ca ai o configuratie a PC-ului destul de buna. De ce nu instalezi Windows 7 64?

| xDanyxDany explică (pentru JohnnyWylde):

Am foarte multe programe si nu as vrea sa le pierd ca apoi sa le instalez din nou, si am auzit ca merge mai greu windowsul pe 64

| JohnnyWylde a răspuns (pentru xDanyxDany):

De fapt, daca ai configuratie buna (si daca vrei sa joci Watch Dogs presupun ca ai una foarte buna), Windows-ul pe 64 de biti va rula mult mai bine decat cel pe 32. Acum e treaba ta ce faci dar nu ai cum sa instalezi un patch ca sa il faci sa ceara alte resurse, e la fel ca si cum ai incerca sa instalezi o chestiuta ca sa iti mearga jocul pe un procesor (sau placa video etc.) mai slab decat minimul cerut.

| Marian_Paul_1999 a răspuns:

Nu.Daca ai un Windows care nu poate rula pe x64 (Windows XP) Poti descarca un Windows care poate rula pe x64 (Windows 7, Windows Vista, Windows 8. Dar de preferat Windows 8 sau Windows 7) Dar daca ai deja unul dint-re aceste 3 Windows-uri (7, Vista, 8) Poti descarca versiunea de la Windows-ul respectiv dar aceea versiune sa poata rula x64

| xDanyxDany explică (pentru Marian_Paul_1999):

Am rezolvat demult happy am schimbat windowsul. eu de fapt nu voiam sa-l fac din nou pentru ca abia ce-l facusem de o luna