| NAndrei a întrebat:

Mi-am facut un server de minecraft prin bukkit si cand incerc sa intru in el imi zice Bad Login.Ce pot sa fac, trebuie sa pun alte programe?
Funda

4 răspunsuri:
| NeVeR4NeVeR a răspuns:

1.Deschide server.proprieties,
2.Offline Mode=False si merge,
3. Daca nu merge e de la netul tau privat.

| minealex224 a răspuns:

Ba nu are legatura cu online-mode(asa-i corect)care are legatura cu cont premium bine trebuie sa fie false dar la world seeds sa scrii lume noua

| Ionutz_9547 a răspuns:

AA am avut aceias eroare pai sunt doua din astea de server stii si le iei pe :https://minecraft.net/download amandoua si le bagi pe amandoua in folder si intri in ele si le lasi sa se faca si dupa faci ce ai facut la ala al tau sau intri si o iei pe aia de nu ai descarcat-o dintre minecraft_server.jar (621 KB) si Minecraft_Server.exe (802 KB).Cam atat sper sa te pot ajuta si sa bagi serverul si daca ai ip dinamik adica se schimba sa-l faci cu hamachiwinking

| StefanutzX a răspuns:

Trebuie deschis Server.Proportis, apoi acolo la OnlineMode va scrie true.
Tu trebuie sa schimbi acolo in false.
Apoi inchizi serverul si il deschizi din nou, si va mergewinking
fundita?