| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Mi-am facut un server de minecraft 1.5.2 si cand vreau sa intru pe el imi zice NU ai reusit sa te autentifici:Bad login.Ce sa fac sa mearga? Dau funda

2 răspunsuri:
| Troll2332 a răspuns:

Daca scrie asa inseamna ca ti-ai facut minecraft nonpremium si serverul facut de tine e premium. funda?

| FlorinSalamNr1 explică (pentru Troll2332):

Eu m-am uitat pe youtube cul sa il fac sa nu fie premium si trebuie sa schimb online mode de la true la false si am facut asa si e pentru minecraft SP