| SlenderMann a întrebat:

Deci mi-am facut un server de minecraft cu hamachi.Dar nu ma lasa sa intru in el.Am sters acel server si mi-am facut altul dar si la ala era aceeasi problema.Imi zicea ca nu s-a putut face conexiunea:Bad login.Ce pot sa fac? Sunt incepator la minecraft.

Răspuns Câştigător
| BananaSuparata a răspuns:

Sall. Ca sa intri trebuie sa intrii la server.cfg este un fel de config in folderul cu serveru. Acolo ai online mode 1. tu pui 0. Si nu uita sa te conectezi si tu pe hamachi. Funda? Id robymiezu pentru probleme