| TheSmart a întrebat:

Mi-am instalat gta san andreas și când apăsam pe el îmi spunea că trebuia fisierul vorbisfile.dll (si inca altele), oricum cu multa straduinta am reusit sa le iau. Dupa aceea mi-a cerut ogg.dll. L-am download-at si ogg.dll si oggplug.dll si inca alte lucruri(de ogg.dll). dar când dau sa instalez gta san andreas imi spune:

The procedure entry point ogg_stream_clear could not be located in the dynamic link library ogg.dll

Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Cauti pe google : San andreas HOODLUM torr en t si descarci de-acolo, din primele site-uri

2 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Instaleaza alta versiune de San Andreas(preferabil de la HOODLUM) si sterge ce ai incercat sa instalezi acolo, san andreasul tau fie e corupt, fie nu s-a instalat cum trebuie.

| TheSmart explică (pentru Anonymus314):

Cum adica de HOODLUM? si de unde?

| Anonymus314 a răspuns (pentru TheSmart):

Cauti pe google : San andreas HOODLUM torr en t si descarci de-acolo, din primele site-uri