| AndryGaming a întrebat:

Mi-am luat acum 2 luni o camera noua.Am incercat-o si mergea bine,dar dupa aceea, am reinstalat windows-ul si acum nu mai merge (la programe gen omegle,skype,obs,etc), si nu stiu ce are.Dar cand dau la UBS video device (asa se numeste driver-ul) imi arata ca webcamul merge corect si chiar ma vad(in usb video device).As vrea sa ma ajutati de ce acum nu mai merge! !

1 răspuns:
| AnonimusGate a răspuns:

Dezinstaleaza si instaleaza iarasi camera la mine aceasta a fost problema la fel mi s-a intamplat si mie. Sau poate nu ai draivarul la zi.