| EdwardEddy a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Azi mi=am luat o camera web cu microfon.Cnad intru pe omegle camera merge foarte bine, dar microfonul deloooc.Pe skype si messenger merge ff bine microfonul ei, dar pe omegle nu merge deloooc.Am incercat din setari si din recording device, dar degeabaa.Ce ii pentru face ca disper, ma tot chinui sa il fac de 12 ore... Funda

7 răspunsuri:
| GabiMihai08 a răspuns:

Ori il ai pe mute, ori pe default.

| EdwardEddy explică (pentru GabiMihai08):

Niciuna

| GabiMihai08 a răspuns (pentru EdwardEddy):

Atunci nu-i bun

| mititelumarius a răspuns:

La Omegle ai setari? Ai aplicatia sau accesezi site-ul?

| EdwardEddy explică (pentru mititelumarius):

Accesez sie-ul.si am setat si de pe site, dar degeaba, ca nimeni nu ma audee.Nu stiu ce sa ii mai fac...

| mititelumarius a răspuns:

Nu exista o aplicatie?

| EdwardEddy explică (pentru mititelumarius):

Nu cred, nici nu stiu.