| Hanzu_Radu_1996 a întrebat:

Pot juca minecraft si GTA S.A. MULTIPLAYER CU:
Memorie ram : 1024 mb.
Placa video NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 ~ 383 mb.
Procesor : Amd Sempron Processor 3400+, ~ 1, 8 GHz
Sist. de operare : Windows 7
? Va rog cat mai repede.
Funda!

Răspuns Câştigător
| TOOL a răspuns:

Minecraft nu poti juca deoarece cere 2GB Ram, si procesor 1. 8GHz.
SAMP s-ar putea sa-ti mearga deoarece cere : Ram 256, Procesor : 1.8 GHz
Placa ta video poate duce ambele jocuri, dar procesorul si memoria ram te trage in jos.
Daca chiar vrei ceva jocuri care sa-ti mearga incearca : Max Payne 1/2, Freedom Fighters, Pes 06, Counter Strike - Source. WWE vs Ecw 2007.

| Hanzu_Radu_1996 explică (pentru TOOL):

Sa.mp imi merge dar vream sa stiu daca pot juca 2 deodata oricum as putea juca si counter strike - source si sa.mp deodata? thinking

| TOOL a răspuns (pentru Hanzu_Radu_1996):

Probabil o merge, n-am incercat laughing