| ansei a întrebat:

Recent mi am luat un laptop de gaming si pe jocurile cu cerinte foarte mari merge perfect daca e la incarcat dar putin mai naspa daca nu e. Daca il tin permanent la incarcat o sa afecteze bateria?

2 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Iti recomand sa iti cumperi o baterie noua si mult mai buna pentru laptop care sa reziste mai mult la jocuri

| Paduraru_Stefanut_1990 a răspuns:

"Daca il tin permanent la incarcat o sa afecteze bateria?"
Nu, nu o sa afecteze cu nimic, am avut un laptop de gaming din 2015 si mergea perfect la incarcat dar putin mai rau fara incarcatorul pus, e normal asa sunt facute laptopurile de gaming, sunt concepute sa foloseasca mult pentru performanta buna cat sunt la incarcat si cat nu sunt la incarcat este folosita mai putin bateria pentru a dura mai mult.