| SkaterGirl112 a întrebat:

scuzati de cateogrie.
Cum pot sa obtin multe likes pe facebook? Adica alte paginii primesc de exemplu 1000 pe zi si a mea de abia daca face 2 likeuri pe zi! Postez pe pagina si sunt activa. Nu inteleg de ce nu am roade sad. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| SkaterGirl112 explică:

Ok, o sa incerc pentru ca eu caut admini la pagina, vorbim luni ( astazi nu o sa prea pot umbla la pagina mea ).

| AuroraLaptelui a răspuns:

Pai trebuie sa fii si mai activa. Poti adauga si admini. Daca vrei ma bag si eu in pagina sa te ajut.