| ali23082003 a întrebat:

Am o pagina pe Facebook cu Violetta, doar ca nu starnge likeuri. Eu postez pe pagina de vreo 3 ori pe zi, dar tot nu merge. Imi puteti da niste sfaturi? Cel mai bun raspuns, FUNDA!
happy

Răspuns Câştigător
| Mojo1 a răspuns:

Mai intai trebuie sa faci multe like's la pagina si dupa daca le place ceea ce postezi o sa strangi like's. Pentru a strange like's la pagina trebuie sa inviti prieteni sa o aprecieze si faci admine (own) pe care sa le pui sa-si invite prietenii sa dea like's. Fundita? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nimeni nu o sa se uite la Violleta, dupa cum zicea Cosmin, doar copii de 11-12 ani.
Daca ai experienta caut eu admina aici https://www.facebook.com/......1491547383 bineinteles trebuie sa faci publicitate zilnic.

| ali23082003 explică (pentru kar1GaNNN):

Inteleg ca Violetta nu e preferata lui X sau a lui Y, dar pe mine nu ma intereseaza ca voua sau altora nu va place Violetta. Eu vorbeam ca as vrea doar niste sfaturi, ca sa postezi mai multe concursuri sau ceva de genul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nimeni nu se prea uita la Violetta doar copii de 12-13 ani si cei mici. De aceea nu strangi like-uri

| ali23082003 explică (pentru anonim_4396):

Inteleg, dar sunt foarte multe pagini Violetta care aduna mii de likeuri. Acum daca nu iti place TIE Violetta nu am nimic, unora le place altora, nuwinking

| Francescuta9 a răspuns:

Buna ALI! Poti spune la prieteni sa dea un like si sa-i rogi sa le zica si prietenilor lor.Sau poti scrie la poze legate de violetta link-ul paginii tale. Sper ca te-am ajutat!