| Malai_Andrei_1998 a întrebat:

Stie careva un server fille sau un server de metin?
-cu urmatoarele cerinte:
- ratele sa fie intre 400-600 (sau chiar mai mult, dar nu exagerat de mare)
-lv maxim 250
-iteme noi implementate
-sa fie putina donatie sau chiar deloc
-armele de 65+9 sa se evoluieze apoi alea sa se evoluieze si tot asa
-otelul la fel
-Daca stiti un server fillle sa aiba si gm mode, securizat 100%
-Un metin in genul cum a fost mondial mt2 ala vechi.
Multumesc anticipat! Care imi da un raspuns bun cu site pentru server si cu download pentru server fille si cu detalii la server fille ii dau funda!

3 răspunsuri:
| ady_3580 a răspuns:

Metin2 Mage!
site : http://metin2mage.com/international/
In max. 2-3 zile faci lv 250 Bafta! funda?

| Malai_Andrei_1998 explică (pentru ady_3580):

Am deja pe ala lv 250 de mult, altul nu sti in afara de acesta?

| ady_3580 a răspuns:

Nu mai stiu.