| rAuL_2324 a întrebat:

Tocmai mi-am instalat Minecraft dar nu merge.Dau click pe icon si nu se deschide, doar imi apare scrisul de inceput apoi dispare si nu se mai intampla nimic.Ce trebuie sa fac? Va rog sa ma ajutati.
Multumesc

4 răspunsuri:
| Stefania1Stefy a răspuns:

S-a facut o modificare la minecraft si mie mi-a aparut la fel si trebuie sa il reinstalezi. Asa am facut si eu si colegii mei alta sansa nu ai. Sper ca te-am ajutatwinking

| rAuL_2324 explică (pentru Stefania1Stefy):

Pai chestia este ca abia il instalasem, nu il aveam instalat.

| Kolaric_Robert_1997 a răspuns:

I-ati alt pc mai bun, aceeasi problema o are un prieten, si-a luat un pc mai bun si acum merge.

| rAuL_2324 explică (pentru Kolaric_Robert_1997):

Am laptop si este abia luat.