| M3K4N0ID a întrebat:

Problema cu Minecraft!
Pana ieri a mers foarte bine si de astazi a inceput totul...Cand dau pe laucher-ul Minecraft imi apare iconita aceea pe mijloc in care scrie "MINECRAFT" si apoi dispare si nu imi apare nimic.ce sa faaac ajuattima repede dau funda si vot!

2 răspunsuri:
| AndromedaGXY a răspuns:

Incearca sa reinstalezi jocul...probabil ai incercat sa instalezi un mod care se cearta cu un folder de baza al minecraftului...care rezulta intr-un crush. inainte sa il reinstalezi fa-ti un backup la lumile de survival pentru ca vor fii sterse. am avut si eu aceeasi problema, reinstalarea minecraftului a rezolvato big grin

| M3K4N0ID explică (pentru AndromedaGXY):

Da mha dar mereu face asa! Chiar daca il reinstalez!