| XxRAZVANxX a întrebat:

vreau cat mai multe jocuri cu masini (racing), de genu: Driver San Francisco, NFS carbon. Sau gen Just Cause etc. Nu ziceti alte NFS sau GTA sau mafia. Am Windows LastXP, Procesor: Intel(R) Pentiun(R) Dual CPU E 2180 2.00 GHz, placa video Nvidia GeForce 7300 SE 128 mb (deci pc mai slab). Funda la cele mai multe jocuri!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ridge Racer unbounded, dirt 2, 3, test drive unlimited 2, Red Faction Guerilla(are masini si este un open world), saints row 2, 3, Splitsecond.

| XxRAZVANxX explică (pentru anonim_4396):

Baa, tu esti tampit? nai vazut ce pc am? nu imi merge majoritatea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxRAZVANxX):

Pai daca ai pc jaf nu mai intreba!

| PolBoss a răspuns:

The godfather
Call of duty
call of duty 2
Halo combat evolved
Battlefield 1942
battlefield 2
Carmaggedon 3
Far cry
Spore
Medal of honor allied assault
mechwarrior 4
mechwarrior mercenaries
mechwarriors 3
rise of nations
age of empires 3
hitman
hitman 2
hitman 3

| XxRAZVANxX explică (pentru PolBoss):

Cu masini ma nu cu impuscaturi