| johncena1 a întrebat:

Vreau sa imi fac cont pe metin2tim.Imi spuneti si mie ce caracter si ce magii sa aleg?

Răspuns Câştigător
| XxR0botzelXx a răspuns:

Eu zic sa fii un razboinic pentru ca este puternic si rezistent. La magii sa iti alegi pe corp pentru ca ai si de viteza si de putere si de atac. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| johncena1 explică (pentru XxR0botzelXx):

Ms este cel mai bun razboinicul.:X mersi! ma gasiti pe server 2 mihai342.

3 răspunsuri:
| BeCrazy a răspuns:

Iti zic eu. Daca vrei sa bati bine fa-te razboinic corp daca vrei sa rezisti bine la monstrii fa-te razboinic pe mental. Daca vrei sa bati bine monstrii fa-te sura pe arme magice, iar daca vrei sa rupi la duel fa-te dura pe magie neagra, dar daca vrei sa bati bine cu sura pe bm trebuie sa stii sa joci.in rest nu prea ma descurc cu ninja tot ce stiu este ca iti bati agilitate, la saman inteligenta multa.Asa in concluzie ti-as recomanda razboinic pe corp. Funda te rog?

| iulian87 a răspuns:

Sura ARME MAGICE CA FACE CAT CEI 2 war ai si TAIS VRAJIT (x2 AURE SI POATE CAT 3 daca bagi itm cu int mult ) si ARMURA VRAJITA (ai corpu la mental) care tot asa int mult pe itm.ACESTA E DE CRESCUT! DACA VREI P V P ALEGE BLACK MAGIC E CEL MAI BUN P V P big grin CREDE MA RUPE SI PE TIM DACA AI 6\7 RUPI CU UN SIRIUS BUN E MAI BUN CA SFANTA big grin si cu buff rupi stilu la amandoi war din orce pozitie