| S0nofS4tana a întrebat:

eu vreau sa ma apuc din nou de metin si nu stiu ce caracter sa aleg, as vrea sa-mi spuneti caracterul da si ce magii sa aleg.Deci ce propuneti?

2 răspunsuri:
| denispatrik a răspuns:

Salut,
Eu ti-as recomanda un war pe aura sau mental...dar pe aura sunt cam scumpe cartile. Dar merge si un sura pe arme magice deoarece cresti repedewinking

| Lauentiu a răspuns:

Sura este cel mai bun e pvm si pvp asta inseamna impotriva pleyerilor si a monstrilor deci nu conteza magia la sura poate fi pe tais mai buna da daca citesti multe carti de spiritului flacari e mult mai bine flacara deci mult succes big grin