| XXdenisXX84 a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi trebuie merge gta 5 pe acest comp
Intel(R) Duol-Core Celeron CPU B830 1.80 GHZ 1.98 GHZ
RAM: 4GB
Placa video: Intel HD Graphics 1.7 GB
Video card: 64 MB
Hard Disk: 500 GB
30 FPS
Gta 4 imi mergea la setings graphics hight doar shadow era off
Imi merge gta 5 la setari grapics low si off

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti trebuie un videocard de cel putin 256 Mb, atunci poti avea grafica mai buna si fara sacadari.

| XXdenisXX84 explică (pentru Bula):

Eu mi-am instalat gta 5 si nu mi-a luat din video card 64 mb dar din 1, 7 gb
totusi imi merge bine la low mersi mult

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Nu merge gta v iti ia foc pc-ul cu setupul asta

| XXdenisXX84 explică (pentru AnoNymOuSS11):

Ba eu joc gta 5 acum si nimic nu mi-a luat foc pc poate pc ul tau o sa-i ia foc
ai un procesor amd +3000 de ala vechi nici gta san andreas nu iti duce mai bine taci din gura si nu vorbi nebunii