| ThatsWhatIAm a întrebat:

Vreau sa ma reapuc de metin 2 ro, doar ca nu mai stiu prea multe. As vrea sa imi fac cont de saman (fata). Sa nu va aud ca nu e bun, fa-ti sura, razboinic, ninja, eu vreau saman. 1. Ce idei de nume interesante aveti? 2. Spuneti-mi cat mI multe lucruri legate de saman: pe ce magii sa ma pun, ce bonusuri sunt mai bune, la ce e mai bine sa adaug cand cresc o bulina (sper ca ati inteles ce am vrut sa zic). Cine imi zice cat mai multe informatii primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mafiotu007 a răspuns:

In ziua de azi, nu e prea bine sa te apuci tare de saman, adica sa cresti singur, pentru ca nu ai cum.Eu iti recomand sa iti fac un razboinic, stai la el 3 luni si il faci 35, poti sa il faci si in cateva saptamani daca stai 2-3 ore pe zi,si iti cresti dupa samanul care iti va da buff care e foarte bun.

Daca nu vrei sa faci asta, iti voi raspunde strict la intrebare.

Cand vezi magiile alea cu talisman zburator, cred ca e vindecare nu sunt sigur, alea sa le alegi pentru pvm, dar si pvp.Sa nu le alegi pe celelalte cu reflexie,forta dragonului, binecuvantare, pentru ca mai mult ajuta aliatii de langa tine.

Trebuie sa pui mult pe PM, adica pe mana, trebuie sa ai inteligenta pe iteme.Bafta!

| ThatsWhatIAm explică (pentru Mafiotu007):

Multumesc de raspuns. Mi-am creat samanca pe vindecare. Am o intrebare: la ce sa adaug la status? Daca imi raspunzi la asta primesti funda.

| Mafiotu007 a răspuns (pentru ThatsWhatIAm):

La PM, am mai spus daca te uiti mai atent.

| ThatsWhatIAm explică (pentru Mafiotu007):

Scuze. Magiile in ce ordine sa le fac? Sunt pe vindecare.

| Mafiotu007 a răspuns (pentru ThatsWhatIAm):

Deci pui mai intai 2 pe int si 1 pe vit, tot asa.Primul master ti-l faci leac dupa chemarea fulgerului.Bafta!