| Pewtra a întrebat:

Vreau să stiu daca Gta V poate rula pe pc meu.
Windows 8.1 cu Bing
Procesor: AMD E1-2550 APU with Radeon(TM) HD Graphics 1.40 GHz
Memorie instalată (RAM) 4, 00 GB (3, 44 GB utilizabile)
Tip sistem: Sistem de operare pe 64 de biți, procesor de tip x64

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Nu,bine va rula ca am vazut pe Youtube ca gta v merge si pe un pentium 4 se aprinde, dar cand vei vedea cate fps-uri ai mai bine ai inchide jocul
O sa ai pe resolutia 1280x720p setari low la tot cam 15-20 fps, dar o sa se vada ca gta san andreas si bineinteles ca vei avea si lag

| Pewtra explică (pentru alexboss2020):

Și ce aș putea face laptobulu-i meu pentru a merge mai bine?

| alexboss2020 a răspuns (pentru Pewtra):

Exista programe pentru acest fel, dar mai bine nu te complici pana la urma gta v are nevoie de compoennte bune si un laptop care ar putea sa duca decentr gta v ar trebui sa inceapa de la pretul de 3000 lei

3 răspunsuri:
| T2LS a răspuns:

Nu.