| AlexVelea12 a întrebat:

vreau sa stiu de ce nu imi merge transformice? De cand cu schimbarile de azi toata ziua nu mi-a mers crying va rog ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| BømbøniikáDøLLcee a răspuns:

Poate se fac unele modificari.Moderatorii si in momentul de fata sunt online pentru modificari, pentru a nu mai exista buguri.Ei, inca de acum, se pregatesc asa incet incet pentru eventul de Craciun...trebuie facute multe modificari.E normal ca sa nu poti intra uneori, sau chiar zile intregi.Asa mi s-a intamplat si mie.Fi fara grija.Dar in caz ca nu ti se repara, incearca sa ti-l instalezi.BAFTA FUNDITA?

1 răspuns: