| sorinocneanu a întrebat:

Vreau sa va intreb de ce contul meu de youtube se da mereu pe Tara India?
Eu il dau pe Romania si dupa ceva timp sau cand intru ziua urmatoare pe cont ma da din nou pe India.
Va rog spuneti-mi cum sa remediez problema.
DAU FUNDA CELUI CARE MA AJUTA SA REZOLV PROBLEMA!

Răspuns Câştigător
| krytos1 a răspuns:

Stiu nici mie nu mi se intampla! Este o corporatie ascunsa gen "iluminatii" Ai grija prietene oricand pot fi langa tine sub pat sau in dulap!
Trebuie sa ne unim pentru a putea invinge aceasta corporatie.
Eu lucrez in FBI si tocmai acum lucram la o laba aaaaau pardon la problema ta.
Maine la ore 18:00 sa fi in fata casei te vom lua cu noi iti vom da niste arme si mergem sa ii distrugem!

| sorinocneanu explică (pentru krytos1):

Foarte amuzant aproape am uitat sa rad

2 răspunsuri:
| sorinocneanu explică:

Va rog sa raspundeti sad