| MaryShyAtat a întrebat:

Vreau si eu jocuri de actiune, horror

Răspuns Câştigător
| ValyGh98 a răspuns:

Slender The Arrival (nu stiu daca e tacmai genul de ''horror'' pe cale il vrei dar e genial) isi face mai mult efectul de speriet cand il joci decat cand te uiti la filmele altora

4 răspunsuri:
| bogdan133 a răspuns:

Actiune : Seria CoD, Seria GTA, Return Castle of Wolfestien, True Crime NY/Miami Horror : Slender, CLIVE BARKER'S UNDYING
RESIDENT EVIL 4, AMNESIA: THE DARK DESCENT

| Andrei7520152 a răspuns:

Incearca jocurile urmatoare. Toate sunt jocuri 'survival horror'. Vezi clipuri de gameplay pe youtube. Toate merita jucate.

Doom 3
Doom 3 Resurrection of Evil
Silent Hill 2/3/4/5
Resident Evil 4
Amnesia: The Dark Descent
Penumbra: Black Plague
F.E.A.R. 1/2
Bioshock 1/2
Call of Cthulhu Dark Corners of the Earth

| MaryShyAtat explică:

Cum se da funda?

| Medeleanu_Georgiana_1999 a răspuns:

Eu joc Call of duty (1, 2,3, 4) Call of duty modern warfare (1, 2,3, 4) sau Medall of Honnor