| Sacky a întrebat:

ziceti-mi niste jocuri bune pentru PC. Sistemul meu al PC-ului este acesta:
Procesor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5700 @ 3. 00GHz (2CPUs)
RAM: 4GB (3326 MB mai exact)
HDD: 1T
DirectX: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

Sper ca am pus tot ce era nevoie. Jocurile sa fie putin mai noi daca se poate sau vechi de ce nu, doar sa fie bune si distractive. Jocurile sa fie ceva de actiune, sau ceva cu detectivi, mistere, horror, spioni, ceva asa cu suspans. Nu vreau sa aud de minecraft, warcraft, dota, lol sau alte jocuri de genu. ps: dau funda happy

2 răspunsuri:
| Alex_Hock_1997 a răspuns:

Specifica placa video

| Sacky explică (pentru Alex_Hock_1997):

Nu stiu unde sa dau sa vad ce placa video am sad