| Al3xandru a întrebat:

care poate sa imi spuna si mie care e diferenta dintre un procesor
pentium (R) Dual-Core CPU E5700 @ 3. 00GHz si unul
Intel (R) Dual-Core CPU E5700 @ 3. 00GHz?

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

Nu e nici o diferenta pentium e de la Intel deci vine Intel pentium dual core.
si jos tot item pentium.
au aceeasi serie e5700 deci e acelasi procesor

4 răspunsuri:
| Deriol a răspuns:

Nu este o foarte mare diferenta, primul insa s-ar putea sa fie mai avansat fiind Pentium Dual-Core, dar atat timp cat au aceeasi frecventa sunt cam egale. O zi buna.

| Al3xandru explică (pentru Deriol):

K mersi de raspunshappy

| CribSeb a răspuns:

Diferenta este de numea, atata tot.Bafta

| Butterfly15 a răspuns:

Nu știu exact, dar atâta știu că Intel (R) Dual-Core CPU E5700 @ 3. 00GHz este mai bună. happy