| Cristian_Fcsb_Ion_1995 a întrebat:

Buna TUP va rog imi putesi sugera si mice niste jocuri,nu LoL, Dota, cs 1.6 sau minecraft ca mi-s-a luat de ele.
Va rog chiar nu mai am ce sa fac si sunt cam plictisit tot timpu.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Little Inferno, Papers Please, Don't Starve, Doom, Overwatch, GTA IV, FIFA, Mad Max, TF2, Block N Load, Batman, Far Cry, Assassin's Creed, Mirror's Edge, etc.
Nu știam ce să zic rolling on the floor și apropo dacă ai PC slăbuț o să-ți meargă unul dintre seriile astea (DOOM 3, Far Cry 2/3 sigur merg)

| Cristian_Fcsb_Ion_1995 explică (pentru Gonrax):

Mersi ca m-ai ajutat ca in ultimul timp ma jucam doar agar.io si LoL(de lol nu mai am chef)

6 răspunsuri:
| Silviu276 a răspuns:

CS:GO, Youtubers Life, Game Dev Tycoon, Criminal Case (Facebook), Fifa, Grand Theft Auto etc. Incearca-le!

| Cristian_Fcsb_Ion_1995 explică:

Sincer ma saturai de MMo-uri si ma jucai gata de la vice city la gta 4(5 nu merge sad ) si de preferat sa fie gratis ca nu am inteles nici o data dc sa dau sau sa bag bani in jocuri -_-

| Sofer a răspuns (pentru Cristian_Fcsb_Ion_1995):

Ce configuratie are pc de nu iti merge gta v?

| dragoseul a răspuns:

Încearcă un MMO RPG cum ar fi metin2 sau Dragon Nest Europe. Oricum trebuie sa ai rabdare sau cu cine sa joci.