| xPureLov3 a întrebat:

Hey, Am gasit un hack numit M2BOB si am si eu o intrebare big grin care imi poate raspunde. Hack'ul mai are si alt hack daca pot spune asa numit FISHBOT si ma intreb cum pot intra in 2 metine cu hack'ul? big grin tongue. Care ma poate ajuta sa il fac FundaVOT :X Va rog frumos sa imi spuneti si mie cum sa intru un 2 hack'uri de odata

Răspuns Câştigător
| RaduLeo a răspuns:

Pe fereastra aia unde te loghezi u pe cont iti apare undeva sus deasupra Client, Un + si un - la fel ca atunci cand bagi puncte pe skilluri/status.Dai click pe + si iti mai apare o dinaia unde sa te loghezi, te loghezi dai play si merge!