| Gess_Gessy_1980 a întrebat:

Buna ziua ...am primit un joc volan cu pedale NF 340 RACE MASTER am introdus cablu usb, se aprinde un led verde in volan si nu se intimpla nimic jocul nu porneste va multumesc

9 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Deci tu ai volan cu pedale si vrei sa te joci un anume joc de ex: need for speed?
Ai setat din joc sa mearga pe volan cu pedale si nu pe tastatura?

| alliyn13 a răspuns (pentru Lothar):

Intai sa isi faca jocul... k zice ca nu ii merge

| Lothar a răspuns (pentru alliyn13):

Totusi ce treaba are volanul cu faptul ca jocul nu merge

| alliyn13 a răspuns (pentru Lothar):

El zice ca nu ii merge nici jocul nici volanul si tu zici sa seteze din obtiuni...prima data trebuie sa isi faca jocul

| Lothar a răspuns (pentru alliyn13):

Cum stii ca nu-ti merge volanul din moment ce jocul nu merge?

| alliyn13 a răspuns (pentru Lothar):

LOL tu ai zis sa seteze volanul si eu am zis sa faca jocul... acum le schimbi? las-o asa...

| Lothar a răspuns (pentru alliyn13):

Nu stiu ce ai inteles tu..eu am inteles ceva de genul : mi-am vopsit parul.ce bicicleta sa-mi iau (probabil sunt eu dus cu pluta)

| alliyn13 a răspuns (pentru Lothar):

laughing las-o asa laughing (apreciez sinceritatea)

| alliyn13 a răspuns:

Uita-te sa vezi daca este compatibil jocul cu pc-ul