| Makoo_Makoo_1997 a întrebat:

as dori sa ma ajute cineva cu o mica problema. De dimineata m-am trezit cu cheful de a juca Metin, nu stiu de ce. In fine, am gasit pana la urma unul care sa-mi placa l-am descarcat, toate bune si frumoase, dar cand am intrat in el dau sa intru pe CH si dupa se blocheaza, adica daca tastez se aud suntelele alea, dar nu vad nimic, daca il bag in bara si intru inapoi se vede, dar tot asa daca vreau sa scriu Numele sau Parola nu merge.ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Daca in acel metin on alt folder ito cere sa descarci de ex, visual c++’ descarca/instaleaza alea sau alta metoda este sadai click dreapta pe client > proprietato>compatobilitate si selecteaza windwosu tau()nu stiu cum se scrie laughing ) sau a doua dai click dreapta si ruleazal prin Trouble Shot

| MValentin a răspuns:

Nu stiu romana sad

| MValentin a răspuns:

Ruleaza cu administrator programu de mt2