| AlfonsoJr a întrebat:

De ce nu imi merge metin 2 Ro, Tim, Earth, Gx. Nici unul am windows Xp. Ma lasa sa intru in metin scriu numele contului si parola apoi aleg caracterul si se incarca apoi cand sa intru in joc se blocheaza pc? Va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| PaulBOSS009 a răspuns:

Si eu am Windows Xp si imi merge poate din cauza la placa video poate trebuie sa o schimbi daca nu incearca sa instalezi alt windows depe net da eu zic ca si asta e bun deci nai nimic de facut doar sa schimbi placa video daca tise blocheaza