| Midway a întrebat:

Buna Ziua! As dori si eu un hack pentru Metin 2, un 7x damage, sau ceva sa pot da damage mai mare in Metine si in mobi nu in playeri special. Doar sa pot bate mai repede metine si mobi.

2 răspunsuri:
| R3dEyE a răspuns:

Frate iti zic eu ceva, si eu mai de mult mi-am petrecut vreo 2 saptamani cautand hackuri metin2, si am ajuns la concluzia ca nu exista asa ceva. Singuru hack care exista este fishboot, in rest hack de yang, damange, itme etc sunt doar aberati.

| Mk01 a răspuns:

Eu ştiu unul dar nu prea corespunde, are tot numai dmg hack nu, metin2modpl.