| TesTing a întrebat:

Cine imi da un metin

1. Sa merg padurea rosie sa soarg metine sa cada >oteluri? repede. nu ca bat 10 si tot numi pica nimic
2. Sa rezist la mobi. pe unele metine nu se rezista la mobi numa daca esti sura sau war sati pus apararea
3. sa fie cu acc in magazine
4. ratele 500-800-1000
5.pentru imi face lunara sau altceva ce iese din battle sa facem DT la fel si cu armura.
6. sa aiba playeri nu putini. macar sa aiba peste 150.

DAU FUNDA MULTUMESCC Sper sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Metin 2 Guabina

| saysayonara38 a răspuns:

Mt2 apollo dar e mai smecher iei otel si batalie de la shop +9, costa 50kk dar faci bani repede(am lvl 48 si 856kk) rate x1000 lvl max 255 din batalie iese o sabie de 70 dupa otravita dupa sirius(max.) dar la magazin general sunt arme de lvl 80 legendarecare se evolueaza cam asa:lvl 80-100-115-145-160 si deaici nu mai stiu e smecher si populat.

Plsssss funda.

Răspuns utilizator avertizat