| mariusbv1 a întrebat:

Vazand ca toti playeri de pe metin 2 it au hack mi-am luat si eu unul de furat dropul..si vreau sa va ntreb unde sa stau. la care metine? dau funda:*

Răspuns Câştigător
| KingofWaR1 a răspuns:

Pai in padurea rosie.Acolo Pica otele La Metine Si Cand E Event De Paste Mai Ales Ca Pica Ou Magic Si Pica ITm De Pe Net.Succes!

1 răspuns:
| Miuletz a răspuns:

Du-te ch1 si la un armat sau la metine de 35-80 pentru ca alea sunt bune.Eu zic stai la metine mai mari si unde poti.Dar nu sta numai la metine stai si la brutali. Funda?